مرگ دانشجویی که برای نجات دختر در حال غرق‌شدن به دریاچه بیشه پرید

وی با بیان اینکه این افراد پس از شنیدن صداهای این دختر جوان برای کمک به وی وارد آب شدند گفت:«اسلامی» به همراه چند نفر از دوستانش موفق به نجات جان این دختر شدند اما هنگامی که قصد خروج از آب را داشت پایش سر خورده و با صخره‌های کف دریاچه برخورد کرده است.

فرماندار شهرستان بروجرد ادامه داد: پس از غرق‌شدن وی و اعلام خبر آن به نیروهای امدادی، امدادگران عملیات خود برای نجات وی را آغاز کردند اما متاسفانه فردای آن روز نیروهای آتش‌نشان جسد وی را از این منطقه کشف کردند.

 

پیشنهاد تقدیر از خانواده جوان فداکار

معین، اقدام این جوان در نجات دادن جان این دختر را عملی بسیار ارزشمند و فداکارانه دانست و به وزارت علوم، دانشگاه لرستان و ... پیشنهاد داد به منظور ارج نهادن به چنین اقدامات فداکارانه و ایثارگرانه‌ای از خانواده وی تقدیر کنند.

 

همچنین، حامین احمدی مدیر امور فرهنگی دانشگاه لرستان از قرائت پیام تسلیت و تقدیر رئیس دانشگاه از دانشجوی فداکار متوفی این دانشگاه در مجلس ترحیم وی خبر داد.

و‌ی اظهار کرد: مدیر گروه معدن دانشگاه لرستان به عنوان نماینده این دانشگاه در مراسم هفتم «قهرمان اسلامی» دانشجوی سال آخر رشته معدن این دانشگاه شرکت خواهد کرد و پیام تسلیت و تقدیر رییس دانشگاه از حرکت انسان دوستانه این دانشجو را در این مراسم قرائت خواهد کرد.

احمدی در پایان با بیان اینکه برای این دانشجو مراسمی ترحیمی با حضور مسئولان، دانشجویان و اساتید دانشگاه داخل دانشگاه برگزار شد، تصریح کرد: همچنین در دانشکده فنی حجله نمادینی برای یادبود این دانشجوی فداکار برپا کرده‌ایم و مراسم بزرگداشتی برای وی برگزار شد.

/ 10 نظر / 51 بازدید
نگار

سلام . واقعا متاسف شدیم . برای شادی روح این عزیز فقط ازهمه خوانندگان این مطلب میخواهم فاتحه ای نثار روح ان عزیز نمایند .

الله مزار - نوای کرمانج شمال خراسان

سایت الله مزار زبان، فرهنگ، هنر، موسیقی ، شعر و ادبیات، ورزش و آداب و رسوم کُردهای کُرمانج شمال خراسان www.EllahMezar.ir در سایت الله مزار منتظر حضورتان هستیم ------------------------------------- Ellah Mezar : Dengê Kurmancên Bakûra Xorasanê www.EllahMezar.ir

الله مزار - نوای کرمانج شمال خراسان

سایت الله مزار زبان، فرهنگ، هنر، موسیقی ، شعر و ادبیات، ورزش و آداب و رسوم کُردهای کُرمانج شمال خراسان www.EllahMezar.ir در سایت الله مزار منتظر حضورتان هستیم ------------------------------------- Ellah Mezar : Dengê Kurmancên Bakûra Xorasanê www.EllahMezar.ir

نورمحمدی

سلام من خیلی وقت است شما را لینک کردم شما هم مرا لینک کنید

داريوش ابراهيمي

http://nejatemirmalas.blogfa.com/ با سلام بسيار ممنون و سپاسگزار مي شوم كه لينك (كمپين نجات ميرملاس) را به لينك هاي وبلاگتان اضافه كنيد،باشد كه در كنار هم اقدامي در خور براي نجات يادگار 12000ساله ي تاريخ بشر كه در شهرستان كوهدشت لرستان واقع شده اند انجام دهيم.برايتان جالب و البته سبب تاسف خواهد بود كه چه تفاوت هايي بين ما ايراني ها و ديگر كشورها در زمينه حفظ آثار فرهنگي وجود دارد. پاينده باشيد-داريوش ابراهيمي

سعید

میزاشت دختره بمیره که خیلی بهتر بود. تا اینکه خودش که یه مهندس اونم ترم آخر بود با خودش همچین کاری بکنه. خدا رحمتش کنه و خدا هم اون بچه هایی که این موقع ها بچه گی میکنن و زود میزنن به آب یا آتیش یا هرچیز دیگه از همین الان بیامرزه. که زندگی ارزش فداکردن پای یه دختر رو نداره.

سعید

میزاشت دختره بمیره که خیلی بهتر بود. تا اینکه خودش که یه مهندس اونم ترم آخر بود با خودش همچین کاری بکنه. خدا رحمتش کنه و خدا هم اون بچه هایی که این موقع ها بچه گی میکنن و زود میزنن به آب یا آتیش یا هرچیز دیگه از همین الان بیامرزه. که زندگی ارزشش بالاتر از فداکردن پای یه دختره.

محسن و

دخترا باید بمیرن نه پسرا اونم تو این پسر قحطی به هر حال خدا بیامرزدشون

سید ناصر

سلام خدا رحمتش کنه. خدا هیچ وقت کاری را بدون حکمت انجام نمیده. شاید اگه ژسره بعد از نجات دختره یه جورایی میشد یا شاید ... ولی همه ی ما آخرش رفتنی هستیم خوش به سعدت چنین انسانهایی. روحش شاد