نمایشگاه عکس آثار تاریخی و طبیعی شهرهای لک نشین

به همت تنی چند از دانشجویان دانشگاه ملایر در تاریخ 29 بهمن سال جاری نمایشگاهی با عنوان نمایشگاه عکس و پوستر با محوریت آثار تاریخی و طبیعی شهرهای لک نشین و فرهنگ مردمان قوم لک در دانشگاه ملایر برگزار میشود.

در این نمایشگاه عکسهایی منتخب از بهترین آثار آقای رضا نظری (عکاس و محقق تاریخ قوم لک) و سرکار خانم نوریان به نمایش گذاشته خواهد شد. جهت همکاری و نیز کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به آقای وحید فلاحی به آدرس ایمیل bavile69@yahoo.com مکاتبه نمایید.

/ 6 نظر / 77 بازدید
عصمتی

سلام بامطلب جدید به روزم

نشریه غرب

سلام بر لکستان برای حمایت از ما لوگوی نشریه غرب را در وبلاگ خودثبت کنید با تشکر

وهاب

سلام. چطوری؟ با مطلبی در مورد ریشه شب یلدا به روز هستم. حتما حتما سر بزن . به دردت میخوره.

سعید

با سلام وبلاگ لکستان در وبلاگ آب و خاک لینک شد [گل][گل][گل]

نورمحمدی

الان نزدیکترین راه دسترسی تهران و شمال کشور به کربلا مهران است که اگر نمایندگان لک و بروجرد همت کنند می توانند مسیر بروجرد- الشتر -کوهدشت -مهران را در دستور کار قرار داده و به عنوان یک طرح ملی در بودجه جا بیندازند.الان بیشتر جاده های کم تردد ایران چهار خطه شدند ولی جاده ترانزیت و قدیمی تهران خوزستان در محدوده لرستان بدترین قسمت و شلوغترین قسمت است. واقعیت این است که بیشتر مسئولین با تعصب و پیگیری نمایندگان کار می کنند.نمایندگان لک لرستان و ایلام می توانند با برنامه ریزی دقیق و پیگیری مجدانه به این هدف برسند و این شدنی است . کمترین نتیجه آن این است که مناطق لک نشین از انزوا بیرون آمده و به عقب ماندگی تاریخی آنان خاتمه داده خواهد شد. همزمان مسیر ریلی آنرا بررسی نمایند. در سطح ملی هم خدمتی به کل کشور خواهد بود و حرم رضوی را به حرم حسینی متصل خواهد کرد. خوب است مردم لک نشین با توجه به موقعیت انتخابات ریاست جمهوری در پیش به عنوان یک مطالبه جدی از کاندیداها مطرح و راهکار عملی آنرا را از نامزدهای ریاست جمهوری بخواهند

وب سایت رسمی مردمان قوم لک(هووز لک2سابق)

درود بر شما. وب سایت رسمی مردمان قوم لک با مطالب جدیدی از جمله معرفی شهرهای ناشناخته لکستان،آهنگ لکی مینای شکسته با صدای اکبر مهدی زاده(لینک مستقیم) و ... بروز رسانی شده است.منتظر حضور سبزتان هستیم.